Yatırım Değeri ~ Mesca Life Evleri
14941
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14941,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Yatırım Değeri

Tercihinizi doğru yere yapın, Karlı çıkın...

Son yıllarda yaşanan iç ve dış gelişmelere rağmen 2017  yılında  inşaat sektörünün yüzde 9 büyüme kaydettiği konuşuluyor. Kentsel dönüşüm ve yenileme çalışmalarındaki büyük ölçekli projeler de , bu büyümeye önemli bir ivme katıyor.

Düne kadar yaşam için zoraki gidilen bir bölge olan izmir’in kuzey aksinde yapı değişti. İzmir’in kuzeye doğru büyümesiyle birlikte son dönemde birçok projeye ev sahipliği yapan Menemen’de konut fiyatları da artmaya devam ediyor. Uzun yıllar sürecek bir değer artışının başlangıcında olan İzmir’in Kuzey bölgesinde,  son yıllarda gerçekleşmiş ve gerçekleşecek bütün büyük sanayi ve ticaret projelerinin yer alması;  Foça, Dikili, Çandarlı ve Ayvalık gibi turizm merkezlerindeki gelişmenin ise bölgenin değerine büyük katkı sağlıyor olması,  ulaşım altyapısının gelişimiyle birlikte konut fiyatlarının kendisini kira gelirleriyle 15 yılda amorti etmesi yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor.

Mesca Life Evleri İletişim Formu
Gönder